Karrier és álláslehetőségek

Tudatában vagyunk, hogy egyik döntő erősségünk kompetens, motivált kollégáinkban rejlik. Éppen ezért tőlünk nemcsak egy világszintű, nemzetközi konszern krízisbiztos munkahelyét várhatja el. Kollégáinkat mind szakmai mind szociális területen támogatjuk: a folyamatos továbbképzés a hétköznapi gyakorlat része.

Pozició/ezek a feladatok:

Asszisztensi csapatunk magas szintű szociális kompetenciával rendelkező tagjaként vészhelyzetekben gondoskodik ügyfeleinkről.

·         Hívások fogadása (gépjármű asszisztencia)

·         Telefonos tanácsadás és segítségnyújtás ügyfeleinknek

·         A kezdeményezett intézkedések számítógépes dokumentálása

·         Kommunikáció a szolgáltatókkal világszerte

Képzettség/Mit hozol magaddal:

·         Teljesített képzés és tapasztalat az ügyfélszolgálat vagy a call center területén

·         Német és/vagy angol nyelvtudás

·         Jó földrajzi ismeretek és nagyfokú tanulási hajlandóság

·         Nappali munkavégzés, valamint rugalmasság és hajlandóság, későbbiekben több műszakban történő munkavégzésre

·         Az abszolút szolgáltatásorientáltságot természetesnek veszed

Általános feltételek/az általunk kínáltak:

·         Modern irodai koncepció

·         Különböző szociális juttatások

·         Hibrid munkavégzés

·         Oktatás, továbbképzés

Jelentkezz a következő e-mail címen motívációs levél és bérigény kiséretében: allas@mondial-assistance.at

Csatlakozz az Allianz Partnershez. Gondoskodjunk a holnapról.

Mondial Assistance Magyarország
1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 48-52. 1. emelet

Telefon : +36 30 649 4040
Email : allas@mondial-assistance.at